Lange bermuda met print MARC JACOBS 
                        BOY
Lange bermuda met print MARC JACOBS 
                        BOY
Lange bermuda met print MARC JACOBS 
                        BOY
Lange bermuda met print MARC JACOBS 
                    BOY
Lange bermuda met print MARC JACOBS 
                    BOY
Lange bermuda met print MARC JACOBS 
                    BOY

MARC JACOBS
Lange bermuda met print

Van € 46,00 Prijs verlaagd van € 69,00 naar

Betaal in 4 termijnen zonder kosten met  Paypal

Item No. W60480_C23
5 out of 5 Customer Rating
  • KLEINE PRIJZEN
  • Greenaround
Maat:
Maattabel
Ga naar winkelwagen

Selecteer alstublieft de kleur en maat van uw keuze.

Deze lange bermuda van MARC JACOBS is onmisbaar om een moderne casual outfit te creËren. De bermuda ziet er origineel uit dankzij de illustratie van het merk op het linkerbovenbeen. Dit model is hoofdzakelijk gemaakt van biologisch katoen.

Je kunt je pakketten binnen 3 werkdagen na bevestiging van je bestelling thuis ontvangen. Kids around biedt gratis levering voor elke bestelling vanaf €110. Om een ​​terugbetaling voor een geretourneerd artikel te ontvangen, moet je een retour aanvragen en het artikel binnen 14 dagen na de leveringsdatum naar ons terugsturen.

87 % Katoen, 13 % Polyester, Decoratie 98 % Katoen, Decoratie 2 % Elastaan

Land van Fabricage: India Land van Breien: India Land van Bedrukking: India Land van Verven: India
MARC JACOBS

De wereld maakte in 1986 kennis met de excentrieke en eigenzinnige stijl van Marc Jacobs. De reputatie van deze ongewone maar zeer getalenteerde ontwerper verspreidde zich snel. In 1993 lanceerden Jacobs en zijn partner Duffy hun eigen label, samen met hun ontwerpstudio en merk onder de naam Marc Jacobs International. In 1997 sloten zij zich aan bij de Louis Vuitton Group. Marc Jacobs brengt zijn eigen excentrieke, verrassende en spectaculaire visie tot leven via de mode.